Hľadáme kolegu, ktorý chce byť súčasťou mladého dynamického teamu, ktorého zaujíma kariérny rast a chce na sebe pracovať po manažérskej stránke.

Naši kolegovia a spolupracovníci sa neustále zlepšujú vo vedení teamu, komunikujú so zmluvnými partnermi na vysokej úrovni, majú na starosti vedenie pobočky, organizovanie obchodných stretnutí. Zúčastňujú sa výberových konaní a exkluzívnych pracovných ciest.

Sme si istí, že ľudia sú to najdôležitejšie, čo máme a práve oni nás robia úspešnými. Sú to práve ich kvality, schopnosti a skúsenosti, ktoré nás odlišujú od konkurencie.

Staňte sa aj Vy súčasťou výnimočnej firemnej kultúry a sami pocíťte atmosféru profesionálnej tímovej práce.

Pôsobíme na trhu ako silná finačná spoločnosť. Spolupracujeme s jednou z najväčších spoločností v EÚ – OVB a. g. Spolu s našimi strategickými partnermi chceme i naďalej poskytovať komplexnú ponuku finančných služieb našim firemným aj individuálnym klientom.
Prinášame nové, vysoko moderné spôsoby správy finančných prostriedkov. Sme lídrom v technológiách a nových produktoch na slovenskom bankovom trhu.

Zamestnávame najlepších ľudí z rôznych profesijných oblastí, ktorí sú schopní dynamicky a flexibilne reagovať na potreby našich klientov a pomáhajú napĺňať ich finančné ciele.

KONTAKTUJTE NÁS 

[contact-form-7 id=”4″]